mrgata13

Foto Lajm

Fitore e rëndësishme e Shqipërisë kundër Armenisë Me rezultat 2 me 1 Shqipëria mori tri pikë të rëndësishme kundër Armenisë. Mavraj dhe Gashi që mundësuan epërsinë ndaj Armenisë, i kthyen shpresat gjithë Shqiptarëve anembanë botës për „Euron 2016“. (Foto:i.imgur.com)

22°C

Raincë

E marte

9°C / 21°C
E merkure
SP_WEATHER_AM_LIGHT_RAIN
4°C / 14°C
E enjte

8°C / 21°C

Video e zgjedhur

20080619_1160313429_ssa54775.jpg