Sonte ndeshja e parë e gjysmëfinale të ligës së kampionëve: FC Bayern M. - FC Barcelona

b_350_250_16777215_00_http___www.abendblatt.de_img_sport_crop115502366_4550694700-ci3x2l-h307_FBL-EUR-C1-DORTMUND-REALMADRID-BAYERN-BARCELONA.jpegSonte, në ora 20:45 mundë të ndiqni ndeshjen e parë të gjysmëfinales të ligës së kampionëve mes FC Bayernit dhe FC Barcelonës. Pa dyshim sonte do të jetë “Allianz Arena” arenë e gjigantëve të futbollit Evropian.